Fatih Caddesi Çınar Mahallesi No:1/23 Kat: 4 İç Kapı: 415 Çiçek Plaza Bornova / İZMİR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Firmamız geçmişten itibaren çim üreticiliği sektöründe yer alarak; bilgi, birikim ve deneyimlerini en profesyonel şekilde sahaya aktararak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. 900.000 M² üretim tesisimizde siz değerli müşterilerimize 2003 yılından beri faaliyet vermenin mutluluğunu yaşayarak büyüyoruz

Gerek konut gerekse kurumsal ölçekte bir çok proje ve uygulamaya imza atan deneyimli bir kadroya sahip olan Çim Organik, drenaj, otomatik sulama, aydınlatma, sert zemin uygulamaları, çimlendirme, çim yetiştirilmesi ve ticareti, çim ithalatı ve ihracatı işlerinin hizmetlerini sunmaktadır.

Proje ve uygulama çalışmalarımız İzmir’de bulunan merkez ofisimizce planlanarak, üretim çiftliklerimizin kapasitesi oranında yürütülmektedir.

Çim Organik olarak amacımız gerçekleştirdiğimiz proje ve uygulamalar ile insanlara yoğun kent yaşamının stresini ve yorgunluğunu unutturacak mekanlar tasarlamaktır. Çalışma ölçeğimiz ne olursa olsun (konut bahçeleri, parklar, siteler, rekreasyon alanları, turizm yerleşkeleri, vb.) hedefimiz, toplumun ve bireylerin ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilecek doğal ve huzurlu yaşam alanları oluşturmaktır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: